YENİ HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ

Havlu kenarı örneklerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere yeni havlu kenarı örnekleri paylaştım. Benzerlerini sitemizde yer alan ” Havlu kenarı ” kategorisinde bolca görebilirsiniz.

Yeni havlu kenarı örneklerini paylaşmaya devam edeceğim. Çünkü çok seviyorum ve hoşuma giden örnekler çıkıyor. Birçok ev hanımı aldıkları havlulara kenar yapmayı severler. Birçoğu da bunu para karşılığı yapmaktadır.

Evde havlu kenarı örneği yapanlar için daha çok paylaşmak istediğim örneklere benzer çalışmaları ve anlatımlı ders videolarını sitemizde kendin yap bölümünde de bulabilirsiniz.

 
 

Yazımın altında birçok değişik çalışmanın resimli anlatımı ve videolu anlatımlarından mutlaka yararlanmanızı da isterim. Şimdi sizleri yeni havlu kenarı örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Umarım beğenirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

 

KALPLİ KUPA BARDAK SÜSLEME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. beyaz kupa bardak süsleme, evde kupa bardak nasıl süslenir ve kalpli kupa bardak yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir