HAVLU KENARINA KURDELE SÜS YAPMAK

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımlarını paylaştım. Evinizde çeyizlik havlu kenarı modeli işliyorsanız veya havlu kenarına süs yapmak için farklı fikirler arıyorsanız? bu yazımdaki tekniği kullanabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere evde havlu kenarına kurdele süs yapmak için güzel bir resimli anlatım ve tarif paylaştım. Havlu kenarına boncuk süsü yapmak veya kurdeleden süs yapmak için benzer birçok çalışma hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Hatta havlu kenarı kategorisinde birçok çalışmaya ve anlatımlı projelere de ulaşmanız mümkün. Havlu kenarı kurdele yapmak veya kurdele geçirmek biraz uğraşlı bir iştir.

 

 

Zor gibi gözükse de bu yazımda paylaştığım resimli anlatım da adım adım ilerlemişler. Sizde havlu kenarına kurdele yapmak için resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

source : pinterest.com

 

Daha önce paylaştığımız DENİZ KABUĞUNDAN MUMLUK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir