2016 Yeni Yazılı Havlu Modelleri – Üzerinde Yazı Olan Havlu Örnekleri

2016 Yeni Yazılı Havlu Modelleri – Üzerinde Yazı Olan Havlu Örnekleri

Havlu modelleri ile ilgili paylaşımlarımı yapmaya devam ediyorum. Önceki yazılarımda pullu havlu modellerini paylaşmıştım. Yine halkalı havlu modellerini de yine havlu modelleri kategorisinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda ise üzerine yazı yazılmış havlu modellerini paylaşacağım.

 
 

Havlu üzerine isim yazarak, sevgililer aşık oldukları sevdiklerine sevgilerini yazarlar. Kimisi isim yazar, kimisi ise dini yazılar yazmayı severler. Bu yazımda paylaşacağım 15 örnekte göreceğiniz gibi gerçekten güzel ve harika modellere rastlayacaksınız. 2016 yeni yazılı havlu modelleri olarak 15 örnek havlu modeli ise şöyle ;

motif de serviette – håndklæde mønster – towel pattern

 

Yeni Çiçekli Etamin Seccade Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 seccade modelleri, etamin çiçekli seccade modelleri ve siyah etamin çiçekli seccadeler hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir