Hayvan Motifli Nihale Örnekleri

 

 

0

 

Evimizde çaydanlığı veya sıcak tencereleri koyduğumuz nihale eşyasının birde hayvanlı olanları var. Bunları yeni gördüm ve sizlere de paylaşmak istedim.

Hayvan motifli nihale örneklerini paylaştığım bu yazımda bu tür çalışmalar yapan ev hanımlarına fikir olacağını düşünüyorum. Daha önce nelerden nihale yapılır diye birçok çalışma paylaştığımı söyleyebilirim.

Hatta bu yazımın altında da nihale çalışmalarına örnek birçok benzer yazıya ulaşabilirsiniz. Evde hayvan motifli nihale yapmak için örnek arayan ev hanımlarına bu paylaşımım belki fikir olabilir.

Bu yüzden benzer çalışmalar buldukça yine size bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizlere evde hayvan motifli nihale örnekleri yapmak için resimli örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

hayvan-motifli-nihale-ornekleri

source : http://postila.ru/post/24930664

 

Daha önce paylaştığımız El İşi Kağıdından 3 Boyutlu Kalp Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir