HAYVAN ŞEKLİNDE PASPAS MODELLERİ

 

 

0

 

Özellikle de çocuk odalarına çok yakışacaklarını düşündüğüm modelleri sizlerin de görmesini istedim. Tığ işi hayvanlı paspas yapımıyla alakalı çalışmaları daha önce sitemizde anlatımlı olarak paylaşmıştık. Alttaki örnekler hem evi güzelleştirecek paspas örnekleridir.

Hem de çocukları bu sayede hayvanları sevmeleri konusunda da eğlenceli bir şekilde eğitmiş oluyoruz. Hayvanlı paspasların yapılışına ilişkin henüz bir anlatım bulamadım veya sitemizde fazla içerik yok.

Tığ işinden çocuk paspasları yapmak için fikir edineceğinizi düşündüğüm modeller ise hemen altta galeri şeklinde yer alıyor. Baykuş, fil, tilki, penguen, dinozor gibi hayvanların şeklinde paspaslar sizde yapabilirsiniz.

Sık iğne, trabzan yani dolgu bilenler kolayca yapabileceklerini söyleyebilirim. Penye ipi kullanarak öreceğiniz paspas modellerini banyoda veya çocuk odalarında mutlaka kullanmanızı öneririm.

 

 

fil-seklinde-paspas

fil-seklinde-paspas

Birbirinden güzel hayvan motifli paspaslar hem ilgi çekici olup, hem de evinize gelenleri şaşırtacak görünümlere sahip olur. Bu tür örgü hayvanlı paspas modelleri satılıyor. Hatta yapıp satanlar yorum yazarak, onlara ulaşabilmenizi sağlayabilirler.

Sizde yapıyorsanız bilginizi ve yaptıklarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Böyle güzel paspas modellerini gördükçe insanın içi açılıyor. Yapası geliyor. Sizinde öyle değil mi? benim öyle oldu. Daha değişik hayvan figürlü paspaslarla görüşmek dileğiyle…

kaynak : https://www.etsy.com

 

 

Daha önce paylaştığımız ÇOK GÜZEL TIĞ İŞİ KİTAP AYRACI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir