2016 Birbirinden Güzel Kuş Evi Maketleri

2016 Birbirinden Güzel Kuş Evi Maketleri

Sitemizde daha önce sizlere maket kuş evi yapımı ile ilgili çeşitli çalışmalar paylaşmıştık. Fakat bu yazımda paylaşacağım örnek çalışmalardan sonra bizim yaptığımız çalışmaların biraz basite kaçtığını göreceksiniz. Bu yazımda sizlere birbirinden güzel kuş evi örnekleri paylaşacağım. Hepsi de birbirinden güzel ve harika çalışmalar… Yapılışı ile ilgili anlatım olmasa da, görünüşleri sizlere yeni fikirler çağrıştırabilir. 2015 en güzel kuş evi modelleri ve 2016 en güzel kuş evi modellerini bu yazımda paylaşıyorum. Birbirinden güzel maket kuş evi modellerine bayılacaksınız. Her biri birbirinden güzel ve eğlenceli olan bu çalışmalara benzer çalışmaları sizlerde yapabilirsiniz. Buyurun en güzel kuş evi maketlerine ;

 
 

source : http://www.craftynest.com/2011/08/camp-craft-no-3-birdhouses/

maison d’oiseau – bird house – Vogelhaus

 

Evde Kibrit Çöpünden Minyatür El Arabası Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kibrit çöplerinden el arabası yapımı, evde kibrit çöpünden araba yapımı ve evde kibrit çöpünden el arabası yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir