En Güzel Köpek Kulübe Modelleri

Evde kolay köpek kulübesi yapmak için çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere değişik gördüğüm köpek kulübe modellerini gösteren resimler paylaştım. Belki size fikir verir diye düşündüm. Evde ahşaptan köpek kulübesi yapmak için sitemizde yer alan kendin yap bölümünden bu tür çalışmalara fazla fazla ulaşabilirsiniz. Bu yazımda size yapılışını anlatan bir çalışma paylaşmadım.

Fakat bu yazımın hemen altında benzer yazılar bölümündeki önceki tahtadan köpek kulübesi yapmak için paylaştığım çalışmalara ulaşabilirsiniz. Eviniz bahçeli ise mutlaka yavru iken bir minik köpek alın ve besleyin. İnanın size bağlanacaktır. Tabi ki güzel de bir kulübe yaptığınızda hem kışın üşümeyecek, hem yağmurlu havalarda yuvasına girip kapısından size bakacaktır.

Birçok kişi evde köpek besliyor veya tutuyor. Görüşlerine saygı duyarım ama, benim düşüncem köpeklerin bahçede kulübeleri olmaları ve kulübelerinde yaşamaları yönündedir. Tabi ki evin içine de girebilirler, temizleniyorlar ama yinede de bahçede kulübesi olması daha hoş olacaktır diye düşünüyorum. Şimdi sizlere değişik köpek kulübe modellerini gösteren resimli tanıtım ile baş başa bırakıyorum.

 
 

en-guzel-kopek-kulubesi-modelleri

Bahçede köpek besleyenler bu tür güzel minyatür köpek evleri yaparak bahçelerini de güzelleştirebilirler. Daha önce bahçeye ahşaptan kulübe yapmak gibi birçok çalışmayı paylaşmıştım. Bu yazımda köpek kulübesi yapmak isteyenler için bir anlatım paylaşmadım ama yinede fikir olabilmesi amacıyla güzel örnekler paylaştığımı düşünüyorum. Kolay gelsin.

source : http://www.diyncrafts.com/10834/homemade/15-brilliant-dog-houses-with-free-plans-for-your-furry-companion

 

Mukavvadan Yapay Çiçek Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fleurs en papier, kağıttan yapay çiçek yap ve mukavvadan çiçek yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir