Evde Ahşaptan Kedi Basamağı Yapmak

Evinizde kedi besliyorsanız ve en iyi arkadaşınız kediniz ise, ona bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı evinizin müsait bir duvarına veya kitaplık üstüne yapabilirsiniz. Kediler yüksek yerlere tırmanmayı, çıkmayı vakit geçirmeyi seven hayvanlardır.

Evde ahşaptan kedi basamağı yapmak için malzemeleri kolay temin edeceğiniz bir şekilde bu çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Evinizde kediniz için yapacağınız bu merdivenler sayesinde hem onları mutlu etmiş olursunuz. Hem de evinize değişik bir görünüm katmış olursunuz.

Resimli anlatımda ahşaptan kedi merdiveni yapmak için örnek olarak bilgi verilmiş. Yapımı gösterilmiyor çünkü çok basit. Yapmanız gereken aynı ölçülere sahip kare biçimindeki tahtaları merdiven şeklinde birbirine monte etmeniz gerekir. Şimdi sizleri ahşaptan kedi merdiveni yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

evde-kedi-basamagi-yapmak

Ahşaptan kedi basamağı yaparak evinizde değişik bir dekorda yapmış olursunuz. Kediniz yaptığınız merdivenlere çıkıp inmeyi çok sevecek. Hem sıkılmayacaklar hem de eğlenecekler. Evde kediniz varsa mutlaka bu çalışmayı yapmayı düşünün. Evinizde genelde yüksek yerlere kediler çıkar. Siz bu çalışma ile onların işini kolaylaştırmış oluyorsunuz.

Renkli yaparak evinizine de uyum sağlamış oluyorsunuz. Evde ahşaptan kedi merdiveni yapmak için paylaştığım bu çalışmaya benzer projeler bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Daha önce kedi evi yapmak için bir paylaşımım olmuştu. Evde kediniz için çadır türü ev yapabileceğiniz çalışmaya da yine bu yazımın altında ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/9800645

 

Boş CD'den Bileklik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bracelet CD, CD bileklik yap ve CD bracelet hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir