Hayvanlı Örgü Bere Modeli Yapmak

 

 

0

 

Hayvanlı örgü bere modeli yapmak isteyenler için örnek birkaç çalışmanın resimlerini paylaştım. Anlatımı veya yapılışını paylaşmadığımı belirtmek isterim. Ama daha önce hayvan motifli bere örneklerini paylaştığımı hatırlıyorum.

Onlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Yapımını gösteren çalışmalara ise sitemizdeki örgü işleri ve kendin yap kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım hayvanlı örgü bere modeli yapmak isteyenler için sadece bir örnektir.

Fikir alma amaçlı yararlanmak isteyenler olabilir. Bu tür örgü bere modelleri ile hem keyifle elbiseleriniz de kullanabilirsiniz. Hem de eğlenceli çalışmalar olduğunu söyleyebilirim.

 

 

Sitemizde nasıl yapıldığını anlatan video ve resimlere ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde hayvanlı bere yapmak için örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

hayvanli-orgu-bere-modeli

source : http://postila.ru/post/source/stranamam.ru

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Örgü Ayakkabı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir