HOBİ ÇUBUĞUNDAN TELLE MİNYATÜR SÜS YAPMAK

 

 

0

 

Hobi çubuğundan telle minyatür süs yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Minyatür süs çalışmaları yapmayı sevenlerdenseniz bu güzel çalışmayı da yapmak isteyebilirsiniz. Anlatımlı minyatür süs çalışmaları ile sizde evinizde kısa sürede bu tür hobi çubuklarından minyatür süsler yapabilirsiniz.

Yapımı kolay olan çalışmayı resimli anlatımdaki tariften yararlanarak kısa sürede yapabilirsiniz. Kolayca yapıp TV ünitesi önünde süs olarak kullanabilirsiniz.

Bu tür hobi çubuk süs çalışmaları ile sizde evinize güzel minyatür süs veya oyuncak çalışmaları yapabilirsiniz. Anlatımlı hobi çubukları tel minyatür süs yapımının detayı ise şöyle ;

 

 

source : pinterest

hobi-cubugundan-telle-minyatur-sus-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız AYAKKABI KUTUSUNDAN MAKET BAVUL YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir