HOBİ ÇUBUĞUYLA ÖRGÜ YAPMAK

 

 

0

 

Hobi çubuğuyla örgü yapmak için paylaştığım bu güzel örneği ilk kez görenlerden olabilirsiniz. Çünkü bende ilk kez gördüm. Daha önce ahşap şişle örgü yapımını paylaşmıştım. Ancak hobi çubuklarıyla örgü yapıldığını duymuştum ancak ilk kez gördüm.

Bu tür örgü çalışmalarında ahşap çubuk veya tığ kullanıldığını sitemizde daha önce de görmüşsünüzdür. Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. İnceleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrenip, sizde kısa sürede bu tür örgü işleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Hobi çubuğuyla örgü yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde eğitimli derslerden öğrenip, yapmaya başlayabilirsiniz. Altta yer alan farklı tığ işi örgüler veya örgü örneklerine de göz atabilirsiniz. Şimdi sizleri onlarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source

hobi-cubuguyla-orgu-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız TIĞ İŞİ ÖRGÜ ÇİÇEK ÖRNEĞİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir