Hobi Çubukları ve Tığ İle Lif Örme

hobi-cubuklari

Hobi Çubukları ve Tığ İle Lif Örme

Bugün paylaşımımıza hobi çubukları ve tığ ile nasıl lif örebileceğinizi anlatan güzel bir resimli anlatımla başlıyoruz. Resimli anlatımdaki gibi sizde öğrenebilir ve hobi çubukları kullanarak tığ ile birlikte güzel lifler örebilirsiniz.

Hobi çubuğuyla tığ işi lif örme çalışması sayesinde sizde bu güzel örgü işini yapmayı öğrenebilirsiniz. Dondurma çubuğu da kullanabilirsiniz. Hobi çubuğu kullanarak tığ işi lif yapabilirsiniz. Evde tığ işi lif yapıyorsanız bu tür tahta çubuklar veya tahta şişler her zaman işe yarar.

Hatta sitemizde ahşap şişle tığ işi yapma adına birçok örnek de yer alıyor. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay ve güzel çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Şimdi sizleri örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

hobi-cubuklari-ve-tig-ile-lif-orme

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Hobi Çubukları ve Tığ İle Lif Örme

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*