Hobi Çubukları ve Tığ İle Lif Örme

 

 

1

 

Hobi Çubukları ve Tığ İle Lif Örme

Bugün paylaşımımıza hobi çubukları ve tığ ile nasıl lif örebileceğinizi anlatan güzel bir resimli anlatımla başlıyoruz. Resimli anlatımdaki gibi sizde öğrenebilir ve hobi çubukları kullanarak tığ ile birlikte güzel lifler örebilirsiniz.

Hobi çubuğuyla tığ işi lif örme çalışması sayesinde sizde bu güzel örgü işini yapmayı öğrenebilirsiniz. Dondurma çubuğu da kullanabilirsiniz. Hobi çubuğu kullanarak tığ işi lif yapabilirsiniz. Evde tığ işi lif yapıyorsanız bu tür tahta çubuklar veya tahta şişler her zaman işe yarar.

Hatta sitemizde ahşap şişle tığ işi yapma adına birçok örnek de yer alıyor. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay ve güzel çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Şimdi sizleri örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

hobi-cubuklari-ve-tig-ile-lif-orme

 

Daha önce paylaştığımız Üzüm Çekirdeği Yağının Faydaları Nelerdir? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. hamdiye dedi ki:

    çok güzelmiş bayıldım çok iyi oluyorlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir