HOBİ ÇUBUKLARINDAN DUVARA SÜS YAPMAK


hobi-cubuklarindan-duvara-sus-yapmak-564x415

Hobi çubuklarından süs yapmak için bugün yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Dondurma çubukları ile hobi çubukları aynı olduğu için her iki malzemeyi de kullanabilirsiniz.

Dondurma çubuklarından dekoratif süs yapmak için resimli anlatımdaki adımları uygulayarak bu güzel çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Şablonu hemen bir kartondan çizdikten sonra yapmanız gereken o şablona göre dondurma çubuklarını yapıştırmak.

Birbirine yapıştırdıktan sonra inanın çok sağlam olacaklar. Hobi çubuklarından duvara tablo yapmak için sanıyorum daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda sizlere paylaştığım çalışmaya benzer projeleri hemen altta karşınıza çıkacak onları da inceleyebilirsiniz. Hobi çubuğundan duvara süs yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;


hobi-cubuklarindan-duvara-sus-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/328551735296285443/

TÜLDEN TOKA YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*