HOBİ ÇUBUKLARINDAN DUVARA SÜS YAPMAK

 

 

0

 

Hobi çubuklarından süs yapmak için bugün yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Dondurma çubukları ile hobi çubukları aynı olduğu için her iki malzemeyi de kullanabilirsiniz.

Dondurma çubuklarından dekoratif süs yapmak için resimli anlatımdaki adımları uygulayarak bu güzel çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Şablonu hemen bir kartondan çizdikten sonra yapmanız gereken o şablona göre dondurma çubuklarını yapıştırmak.

Birbirine yapıştırdıktan sonra inanın çok sağlam olacaklar. Hobi çubuklarından duvara tablo yapmak için sanıyorum daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda sizlere paylaştığım çalışmaya benzer projeleri hemen altta karşınıza çıkacak onları da inceleyebilirsiniz. Hobi çubuğundan duvara süs yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

hobi-cubuklarindan-duvara-sus-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/328551735296285443/

 

Daha önce paylaştığımız TÜLDEN TOKA YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir