2016 Kibritlerden Yapılan Tasarımlar

2016 Kibritlerden Yapılan Tasarımlar

Kibritlerden yapılan çalışmaları daha öncede paylaşmıştım. Kibritten ev yapımı, kibrit çöplerinden ev yapılışı ile ilgili önceki paylaşımlarımı sitemizdeki arama kutusundan kolaylıkla bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

 
 

Bu yazımda ise 20 adet kibritten yapılan tasarımları paylaşacağım. Çok güzel çalışmalar var içinde… umarım beğenirsiniz.

Sizde kibrit çöplerinden bu tür tasarımlar veya süslemeler yapabilirsiniz. 2016 kibritten yapılan tasarımlarla ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

 

2016 En Güzel Havlu Kenarı Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 en güzel havlu kenarı modelleri, 2016 en güzel havlu kenarı modelleri ve farklı havlu kenarı modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

3 Yanıt

  1. mislina diyor ki:

    cok guzel bir site hekese onerırı

  2. Nuray diyor ki:

    teşekkürler güzel dileklerin için mislinacığım.

  3. nuray diyor ki:

    Bu site çok güzel ne isterseniz bursa bu arada ben 11 yaşındayım ve ismim Nuray 6.sınıfa geçtim ve hep takdir alım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir