30 Dakikada El İle Paspas Örme

Yarım saatte elle paspas örmek için paylaştığımız bu güzel anlatımdan mutlaka yararlanmalısınız. Çok kısa sürede el ile kendi paspasınızı örmek ister misiniz? O halde bu yazımızdaki videoyu takip edin. Bu sayede sizde 30 dakikada el ile paspas örme işlemini öğrenmiş olun. Altta yer alan çalışma sayesinde sizde kısa sürede yarım saatte paspas örmeyi öğreneceksiniz. Hem de herhangi bir aparat kullanmadan kısa sürede tamamlayabileceksiniz.

Bu tür güzel ve pratik çalışmaları sitemizde sürekli olarak bulabilir ve hepsinden keyifle yararlanabilirsiniz. Anlatımlı elle örülen paspas çalışmalarına benzer örnekleri de hemen bu yazımızın altındaki benzer yazılar bölümünde görebilirsiniz. Onları da inceleyerek kısa sürede sizde çok güzel el yapımı örgü paspaslar ortaya çıkarabilirsiniz.

 
 

30-dakikada-paspas-orme

 

Kalın İpten Paspas Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kalın ipten kolay paspas yapılışı, kalın ipten kolay paspas yapımı ve kalın ipten nasıl paspas yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. seda diyor ki:

    Lütfen bu ipin adını söyleyebilir misiniz?? Bu ipten bulamıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir