Ağaçtan Mumluk Yapımı

Ağaçtan Mumluk Yapımı

Ağaçtan mumluk yapılışı ile ilgili bu yazımızda sizlere oyma sanatından yapılan birbirinden güzel ağaçtan mumluklar tanıtacağız. Yazımızda yine ağaçtan mumluk yapımı ile ilgili resimli anlatımlarda bulabileceksiniz. Evinizde böyle eğlenceli çalışmalar yapmak istiyorsanız, bu yazımızda belirttiğimiz ağaçtan mumluk yapımı resimli anlatımına göre sizde aynı çalışmayı yapabilirsiniz. Gerçekten güzel gözüken ağaçtan mumluk yapımı çalışması ile evinizin dekoratif görünümü dahi değişecek.

 
 

fare le candele dall’albero – make candles from the tree – fabriquer des bougies de l’arbre – Kerzen machen aus dem Baum – gøre stearinlys fra træet – fazer velas da árvore

 

Gazete Kağıdından Sepet Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. gazete kağıdından nasıl sepet yapılır, gazete kağıdından neler yapılır ve gazete kağıdından sepet nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir