Ahşap Paletlerden Yüzme Havuzu Yapımı – Resimli Anlatım

Ahşap Paletlerden Yüzme Havuzu Yapımı – Resimli Anlatım

Ahşap tahta paletlerden yapılan çalışmaları sıkça paylaşmaya çalışıyorum. Genelde ahşap paletten oturak, ahşap tahtadan salıncak veya çocuklar için türlü oyun oynayabilecekleri çalışmaların yapılışlarını paylaşmıştım. Sitemizde ki ahşap işleri kategorisinden bu çalışmalara ulaşabilirsiniz. Bu yazımda ise sizlere ahşap paletlerden yüzme havuzu yapımını anlatan bir takım resimli anlatımlar paylaşacağım.

 
 

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı sizde evinizde bahçenize veya köyde kolaylıkla yapabilirsiniz. Aslında büyük paralar verip evin bahçesine havuz yaptırmak yerine çok ucuza bu çalışmayı yapabilir ve yapay havuz sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz zaman kaldırabilir ve tekrar havuz projesini yapabilirsiniz. Ahşap paletleri çok kolay bir şekilde bulabilir ve bu çalışmayı sizde eğlenerek yapabilirsiniz. Yapımı ile ilgili resimler ise şöyle ;

source : http://www.goodshomedesign.com/a-beautiful-swimming-pool-made-out-of-10-pallets/

pool de palettes en bois – wood pallet pool – Holzpalettenpool

 

Eski Ahşap Sehpadan Köpek Evi Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap sehpa geri dönüşüm, ahşap sehpadan köpek evi yapımı ve eski sehpa değerlendirme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir