Ahşap Tahta Paletler İle Ev Eşyaları Yapımı

Ahşap Tahta Paletler İle Ev Eşyaları Yapımı

Evimizde arta kalan ahşap paletleri ve parçaları genelde parçalar soba kullanıyorsak yakarız. Yada odun, tahta kullanan birisine veririz. Fakat bu yazımızda sizlere fazlalık ahşap paletlerden harikalar yapılabileceğini göstereceğiz.

Ahşap tahta paletler ile çok güzel ev eşyaları, sehpalar, oturma bölümleri, teras dekorasyonları, yatak odası için aksesuar gibi daha aklınıza gelebilecek birçok çeşitte eşya yapılabilir.

Paylaştığım örnek çalışmalardan sizde esinlenebilir ve böylesine güzel eşyalar yapabilirsiniz. Ahşap tahta paletler ile ev eşyaları yapımı ile ilgili yapılışını gösteren çalışmaları da yine ilerleyen günlerde sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Diğer ahşap çalışmalarını sitemizde yer alan ahşap işleri kategorisinde kolaylıkla görebilirsiniz.

Tahta paletlerden yapılan dekoratif eşyalar :

tahta-ahsaplardan-yapilan-dekoratif-esyalar9

tahta-ahsaplardan-yapilan-dekoratif-esyalar10

tahta-ahsaplardan-yapilan-dekoratif-esyalar11

tahta-ahsaplardan-yapilan-dekoratif-esyalar12

tahta-ahsaplardan-yapilan-dekoratif-esyalar12

tahta-ahsaplardan-yapilan-dekoratif-esyalar

Buna benzer bir çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Evinizde bahçe veya teras bölümü bulunuyorsa, kolaylıkla tahta ahşap paletler kullanarak bu tür veya daha farklısını kendiniz içinde yapabilirsiniz.

 
 

tahta-ahsaplardan-yapilan-dekoratif-esyalar2

Bahçeli evlerde çok şık duruyor.

tahta-ahsaplardan-yapilan-dekoratif-esyalar3

Rengarenk dekoratif eşyalar haline dönüştürebilirsiniz.

tahta-ahsaplardan-yapilan-dekoratif-esyalar4

tahta-ahsaplardan-yapilan-dekoratif-esyalar5 tahta-ahsaplardan-yapilan-dekoratif-esyalar6 tahta-ahsaplardan-yapilan-dekoratif-esyalar7 tahta-ahsaplardan-yapilan-dekoratif-esyalar8

Ahşap tahta paletlerden yapılan çalışmalar ile ilgili video :

 

woodworking – travail du bois – Holzbearbeitung

 

Amigurumi İle Yapılan Çalışmalar Resimli Videolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. amigurumi ile yapılan oyuncaklar, amigurumi oyuncak yapılışı ve amigurumi oyuncak yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir