Bardak Boyama Teknikleri

Bardak Boyama Yöntemleri

Bu yazımızda paylaşacağımız uygulama ile sizde evinizdeki bardaklara desenler oluşturabilir ve onları kolaylıkla boyayabilirsiniz. Bardak boyama yöntemi ile evinizde boş vakitlerinizi eğlenerek geçirebilirsiniz. Bardak boyama sanatı yeni bir alan olsa da kısa sürede yayılmış bir hobi türüdür.

Birçok insan artık sade bardaklarını veya kupa bardaklarını boyamak yada süslemek için can atıyor. Hatta sitemizde buna benzer daha birçok yüzlerce örneğe ulaşabilirsiniz. Evde kolay bardak boyama sanatıyla uğraşarak sizde kendinize yeni bir hobi edinmiş olursunuz.

 
 

Hatta bu işi yapıp para kazananlar dahi var. Kupa bardak boyama teknikleri ile ilgili bilgi arıyorsanız bu güzel çalışma size ilham verecektir. Kolay gelsin.

bardak-boyama-teknikleri

 

Çiçek Topu Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çiçek topu nasıl yapılır, çiçek topu nelerden yapılır ve çiçek topu yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir