Bavuldan Sandalye Nasıl Yapılır?

Bavuldan Sandalye Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda sizlere eski bavullarınızı kullanarak nasıl harika sandalyeler yapabileceğinizi paylaşacağız. Resimli anlatımlara bakarak sizde evinizde işe yaramayan veya tavan arasına kaldırdığınız bavullarınızı gün yüzüne çıkartıp, onları işe yarayan sandalyeler haline getirebilirsiniz.

Eski bavuldan sandalye yaparak sizde eski eşyaları değerlendirmiş olursunuz. Bu tür değişik fikirleri sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Eski bavuldan neler yapılır diyorsanız, sitemizde daha önce de çok değişik projeler paylaşmıştık.

Bavuldan yapılan sandalye örneği ise şöyle ;

bavuldan-sandalye-yapilisi

bavuldan-sandalye-yapilisi2

 
 

bavuldan-sandalye-yapilisi3

bavuldan-sandalye-yapilisi4

Buna benzer çalışmalar yapabilirsiniz. Farklı çalışmalar yaptığınızda bize gönderin sizin adınızla yayınlayalım.

Stühle aus dem alten Koffer – chairs from the old suitcase – chaises de la vieille valise – sedie della vecchia valigia – stole fra den gamle kuffert – sillas de la vieja maleta

 

Ajurlu Badem Örgü Modeli Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ajurlu badem örgü modeli nasıl yapılır, ajurlu badem örgü nasıl yapılır ve ajurlu badem örgü yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir