Çakıl Taşlarından Süs Yapımı

Bu yazımda sizlere çakıl taşlarından süs yapmak isteyenler için güzel örnek çalışmalar paylaştım. Evde çakıl taşından yapılan çalışmaları daha önce de paylaşmıştım. Çakıl taşlarından süsler yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Daha önce de çeşitli çakıl taşlarından şekil veya süs çalışmalarını paylaşmıştım. Evde kolay takı veya süs yapmak isteyenler için sürekli bu tür çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Çakıl taşlarından süs yapmak için malzemeler ise ;

  • CD kalemi veya benzeri kalem.
  • çakıl taşları.
 
 

Malzemeleri kolaylıkla temin edebilirsiniz. Denize gittiğinizde sizde sahilde gezerken gözünüze takılan taşları topluyorsanız, bu güzel çalışmadan yararlanarak taş boyama sanatını uygulayabilirsiniz. Evde taş süsleme veya taş boyama sanatı ile ilgili merakınız var sa bu paylaştığım örnekler işinize yarayabilir. Bu yüzden şimdi sizleri çakıl taşlarını boyayarak süs yapma çalışmaları ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ornement de gravier de pierre – dekorativen Stein Kies – ornamental stone gravel – ornamental lapidem glarea – ornamentali ghiaia di pietra – ornamental piedra grava

Gördüğünüz gibi çakıl taşlarından saksı çalışması oldukça hoş görünüyor. Yine deniz taşlarından balık yapmak istiyorsanız örneklerde olduğu gibi doğru taşları bulun ve kaş göz solungaç yaparak taştan balığınızı oluşturabilirsiniz. Taş yapıştırıcısı ile istediğiniz her türlü çalışmayı yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Kağıttan Kuş Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıttan kolay kuş yap, kağıttan kuş nasıl yapılır ve kağıttan kuş nasıl yapılıyor hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir