Çakmaktan Minyatür Motosiklet Yapımı Resimli Anlatım

Çakmaktan Minyatür Motosiklet Yapımı Resimli Anlatım

Günlük hayatımızda kullandığımız çakmaklardan ömrü bitenleri kullanarak, küçük minyatür motosiklet oyuncaklar yapabiliriz. İster TV önüne, isterseniz bu tür koleksiyonlarınız varsa oraya minyatür motosiklet olarak da kullanabilirsiniz. İşe yaramayan çakmakları toplayın ve aşağıda anlatımlı resimlere bakarak, sizde kendinize el yapımı minyatür motosiklet yapın.

 
 

moto miniature – miniature motorcycle – Miniatur-Motorrad – miniature motorcykel – moto em miniatura – motocicletta in miniatura

 

Renkli Süngerden Oyuncak Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çocuklar için, sünger oyuncak nasıl yapılır ve sünger oyuncak yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Ayten diyor ki:

    bu gördüğüm en etikileyici konu şunu kim düşündü bilmiyorum ama gerçek anlamda beğendim o kişinin düşünce yapısını merak ediyorum harikaymış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir