Çiçek Yastık Nasıl Yapılır?

Çiçek Yastık Nasıl Yapılır?

Evinizi şenlendirecek ve dekorunuza uyacak güzel yastıklar yapmak ister miydiniz? Bu yazımızda sizlere çiçek yastık nasıl yapabileceğinizi göstereceğiz. Siteleri dolaşırken harika bir yastık yapılış tarifi bulduk. Bu paylaşımı sizlere de sunuyoruz.

Çiçek şeklinde yastık yaparak evinizi de dekorasyon anlamında güzelleştirebilirsiniz. Güzel gözükmesini sağlayacağınız koltuk veya kanepe üzerinde bu güzel çiçek yastık modelini görenler şaşıracak. Çiçekli yastık yapmak veya çiçek biçiminde yastık yapmak için altta detaylı olarak nasıl yapıldığı gösterilmiş. Sizde kısa sürede yapabilir ve keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.

 
 

Aslında bir şeyin şablonunu çıkarttıktan sonra onu yastığa dönüştürmek zor olmasa gerek. Bu çalışma da onlardan birisidir. Kolay gelsin.

Bau der Blume Kissen – construction of flower pillow – la construction d’oreiller de fleurs – costruzione di fiore cuscino – konstruktion af blomster pude – construcción de almohadilla de la flor

 

Dekoratif Uçurtma Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dekoratif uçurtma nasıl yapılır, dekoratif uçurtma nasıl yapılıyor ve dekoratif uçurtma yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir