Çorap Kardan Adam

Çoraptan Kardan Adam Yapmak

Çoraptan kardan adam yapımı ile ilgili daha önceden yazı paylaşmıştık. Bu yazımızda ise yine aynı şekilde çoraptan kardan adam yapma ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağız. Farklı bir çalışma ve güzel bir kardan adam figürü ortaya çıkmaktadır.

Çorap kardan adam yapmak isteyenler bu yazı tam size göre… Kolay malzemeler ile pratik bir şekilde çocuklarınızı sevindirebilir ve onlarla eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Çorap kardan adam yapmak için resimli anlatımı takip etmeniz yeterlidir. Resimli anlatımda çorapların içine pirinç doldurulmuş, ancak siz bu doldurma işlemini pamuk ile de yapabilirsiniz.

 
 

 

chaussettes de bonhomme de neige – snowman socks – Schneemann Socken – snemand sokker – meias boneco de neve – calzini pupazzo di neve – calcetines muñeco de nieve – șosete om de zăpadă – κάλτσες χιονάνθρωπος

 

Tığ İle Bayan Atkısı Örme Resimli Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ ile atkı modeli, tığ ile atkı nasıl örülür ve tığ ile atkı nasıl örülüyor hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir