Çoraptan Eldiven Yapılışı

Çoraptan Eldiven Yapılışı

Çoraptan kolay eldiven yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Gördüğünüz gibi kullanılmayan fazlalık çorapları kolaylıkla eldivenlere çevirebiliyorsunuz. Daha önce çoraptan köpek elbisesi yapmak için de çeşitli paylaşımlarım olmuştu.

Bu yazımda ise çorapla eldiven yapmak için güzel bir paylaşım yaptım. Evde kullanmadığınız çorapları atmak yerine onları değerlendirerek yeni eşyalara dönüştürebilirsiniz. Daha önce eski çoraptan oyuncak yapmak gibi değişik fikirlerin yapılışını anlatan çalışmalar paylaştığımı belirtmeliyim.

Bu güzel çalışmada ise parmaksız eldiven yapılışını buldum ve paylaşmak istedim. Sizlerde evinizde bu tür çalışmaları kolayca ve keyif alarak yapabilirsiniz. Sizde kullanmadığınız çoraplarınızı parmaksız eldivenlere çevirebilirsiniz. Eski çoraptan parmaksız eldiven yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

coraptan-eldiven-yapilisi

coraptan-eldiven-yapilisi2

coraptan-eldiven-yapilisi3

coraptan-eldiven-yapilisi4

coraptan-eldiven-yapilisi5

coraptan-eldiven-yapilisi6

coraptan-eldiven-yapilisi7

coraptan-eldiven-yapilisi8

 
 

coraptan-eldiven-yapilisi9

coraptan-eldiven-yapilisi10

coraptan-eldiven-yapilisi11 coraptan-eldiven-yapilisi12

coraptan-eldiven-yapilisi13 coraptan-eldiven-yapilisi14

coraptan-eldiven-yapilisi16

coraptan-eldiven-yapilisi18

coraptan-eldiven-yapilisi19

 

Prizden Mumluk Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 3lü prizden mumluk yap, eski prizden mumluk yap ve eski prizden neler yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir