Çoraptan Kardan Adam Yapılışı Resimli Anlatım

Çoraptan Kardan Adam Yap

Nette gezinirken karşılaştığım güzel bir paylaşım… Beyaz çoraptan kardan adam figürü yapabiliyorsunuz. Sitemizde daha önce de çoğu kez verdiğimiz bu güzel çalışmayı kesinlikle öneririm. Çok kolay yapımı var. Kendinize göre özelleştirebilir ve kişiselleştirebilirsiniz.

Çoraptan oyuncak yapmak veya çoraptan kukla yapımında da yine bu çalışmadan esinlenebilirsiniz. Eski çorapları değerlendirmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Çocuklarınız görünce çok sevinecek. Çoraptan kardan adam projesini seveceksiniz. Kolay gelsin.

coraptan-kardan-adam-yapimi

 
 

coraptan-kardan-adam-yapimi2

coraptan-kardan-adam-yapimi3

coraptan-kardan-adam-yapimi4

snowman made from socks – Schneemann von Socken gemacht – bonhomme de neige fait de chaussettes – boneco de neve feito de meias – pupazzo di neve fatto da calze – snemand lavet af sokker

 

Çiçekli Taç Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çiçekli nasıl taç yapılır, çiçekli taç nasıl yapılır ve çiçekli taç yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir