Çoraptan Kedi Nasıl Yapılır?

Çoraptan Kedi Nasıl Yapılır?

Eski çoraptan oyuncak kedi yapalım. Bu güzel çalışma hem sevimli hem de kısa sürede yapılabilmektedir. Yaparken keyif alacağınız oyuncak çalışmalarından birisidir diyebilirim. Evde sizde kullanmadığınız renkli ve cicili çorapları bu tür minyatür oyuncaklara dönüştürebilirsiniz. Hem çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Hem de evde atmaya kıyamadığınız çoraplara yeni görevler kazandırmış olursunuz. Çoraptan oyuncak nasıl yapılır demeyin. Çünkü buna benzer daha önce de çok güzel çalışmalar paylaşmıştık. Onlar da işinize yarayacak.

Çok güzel olduklarını söyleyebilirim ve kısa sürede yapıp hem çocuklara sağlıklı oyuncak yapmış olursunuz. Hem de evde süs amaçlı kullanacağınız dekoratif minyatür oyuncak süs çalışmaları da ortaya çıkartmış olursunuz. Kolay gelsin.

 
 

coraptan-kedi-yapilisi

cat Socken – cat socks – chaussettes de chat – calzini cat – kat sokker – calcetines gato

 

Keçe Toplarından Rengarenk Çiçek Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı keçe top yapımı, keçe topları nasıl yapılır ve keçe toplarından çiçek nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir