Çoraptan Kedi Yapılışı Resimli Anlatım

Çoraptan kolay oyuncak yapımı ile ilgili daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Evde çoraptan kedi yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde kullanmadığınız çoraplarınızdan oyuncaklar yapabileceksiniz. Bu oyuncakları yaparken hem eğleneceksiniz. Hem de evde bu tür oyuncakları süs olarak kullanıyorsanız yeni bir süs oyuncağınız da olmuş olacak.

Evde çorap oyuncak yapmak isteyenler için detaylı bir şekilde altta nasıl yapılacağını gösteren resimli anlatımı paylaştım. Malzemeler olarak ; iğne iplik, bir çift çorap, pamuk ve makas yeterli olmaktadır. Çoraptan kedi oyuncak yapmak için malzemeleri temin ettikten sonra bu güzel çalışmayı yapmaya başlayabilirsiniz.

Kullanmadığınız çoraplarınızı bir araya getirebilir ve şişman bir kedi oyuncak yapabilirsiniz. Bu yapacağınız oyuncak çalışmasını çocuklarınıza verebilirsiniz. Yada TV ünitesi önüne süs olarak da kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapıp satarak para da kazanabileceğinizi unutmayın.

 
 

Daha önce de çorap oyuncak modellerini örnek bir şekilde anlatımlı olarak paylaştığımı hatırlıyorum. Sitemizde yer alan oyuncak bölümünde bu tür basit oyuncak yapmak isteyenler için detaylı çalışmalar mevcut. Şimdi sizleri evde çoraptan kolay oyuncak yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

coraptan-kedi-yapilisi

chaussettes de chat – cat Socken – cat socks – Flexilis fibulam armillam – fibbia in gomma, braccialetto – caucho pulsera hebilla

Farklı çalışmaları bu yazımın hemen sonunda benzer yazılar kısmında bulabilirsiniz. Çoraptan yapılan oyuncak modellerine ulaşabilir ve sizde evinizde bu güzel çalışmaları yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Lastik Tokadan Bileklik Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı lastik bileklik yapımı, anlatımlı lastik toka yapımı ve lastik toka ile bileklik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir