Dekoratif Uçurtma Yapılışı

Dekoratif Uçurtma Yapılışı

Evinizde dekor olarak kullanabileceğiniz veya çocuklarınıza oyun oynamaları için harika bir uçurtma yapmak ister misiniz? Bu yazımızda sizlere resimli olarak dekoratif uçurtma yapılışı çalışmasını paylaşacağız. Evde uçurtma yastık yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Yapımı son derece kolay olan çalışmayı renkli kumaşlar kullanarak kısa sürede yapabilirsiniz. Altta yapılmış hali gözüken çalışmayı kendinize göre derleyip, kısa sürede aynısını yapabilirsiniz.

Dekoratif süs amaçlı veya çocuk odasında da kullanabileceğiniz bu güzel çalışmayı ben çok sevdim. Anlatımlı videosunu aradım ama bulamadım. Yine de yapabileceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin.

dekoratif-ucurtma-yapilisi

dekoratif-ucurtma-yapilisi2

dekoratif-ucurtma-yapilisi3

dekoratif-ucurtma-yapilisi4

dekoratif-ucurtma-yapilisi5

 
 

dekoratif-ucurtma-yapilisi6

dekoratif-ucurtma-yapilisi7

dekoratif-ucurtma-yapilisi8

dekoratif-ucurtma-yapilisi9

dekoratif-ucurtma-yapilisi10

dekorative Drachen – decorative kites – cerfs-volants décoratifs – aquiloni decorativi – dekorative kites – cometas decorativos

 

Bal Peteği Örneği Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bal petek örneği, bal peteği örneği nasıl yapılır ve bal peteği örneği nasıl yapılıyor hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir