DERGİ SAYFALARINDAN HAYVAN MOTİFLİ TABLO YAPMAK

Dergi sayfalarından hayvan motifli tablo yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını evde kolayca yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum. Yapmanız gereken kalın bir tabakaya hayvan resminin şablonunu çizdikten sonra, kestiğiniz dergi sayfalarını tek tek yapıştırmak.

Biraz zahmetli bir iş gibi gözükse de bittiğinde ortaya nasıl güzel bir tablo çıkacağını tahmin bile edemezsiniz. Dergi sayfasından tablo yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve evinizde kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı tablo çalışmalarını fazlaca sitemizde bulabilir ve hepsini inceleyip, öğrendiğinizi yapabilirsiniz. Dergi sayfalarından motifli tablo yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde evinizi güzelleştirecek harika dekoratif tablolar veya panolar yapabilirsiniz.

Yapımında ayı şablonu kullanılmış. Siz daha farklı hayvan motifleri kullanmayı düşünebilirsiniz. Tek yapmanız gereken rengarenk magazin dergilerinin yapraklarını eşit aralıklarda kesmek ve çizdiğiniz tabloya yapıştırmak.

 
 

Sonrasında çok güzel bir tablonun ortaya çıktığını göreceksiniz. Şimdi sizleri bu enfes tablo çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

dergi-sayfalarindan-hayvan-motifli-tablo-yapmak

 

RAKAMDAN HAYVAN ÇİZMEK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. rakam hayvan çizimi, rakamdan hayvan çizmek ve rakamdan hayvan nasıl çizilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir