Disko Lambası Nasıl Yapılıyor

Disko lambası nasıl yapılıyor diyenlere rastladım. Bu yüzden böyle güzel bir içerik hazırlamaya karar verdim. Altta karşılaşacağınız örnek çalışmaların aynısını sizde kolayca yapabilirsiniz. Evde boş zamanınız çoksa bu güzel projeyi sizde yapabilir ve evinizde disko edasıyla eğlenebilirsiniz. Evinize gelen arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz.

Birçoğumuzun evinde boş CD, çizik veya kullanılmayan CD’ler vardır. Bu boş veya kullanılmayan CD/DVD ‘leri kullanarak şık disko lambaları yapabilirsiniz. Farklı çalışmaları önünüze getirmeye devam ediyorum. Bu yazımda paylaşacağım anlatımlı video sayesinde sizde evinizde kolay disko lambası yapımını öğrenebileceksiniz. Eğer disko lambası nasıl yapılıyor? diye merak ediyorsanız, paylaşacağım videoda tüm detaylar ve ayrıntılar verilmektedir.

Evinizde fazlalık boş CD veya DVD ‘leri kullanarak bu güzel çalışmayı yapmalısınız. Disko lambasını yaptıktan sonra ortaya harika bir görüntü çıkıyor. Işıkları kapatıp, yaptığınız disko lambanızı açtığınızda kendinizi bir an için bir diskoda veya bar’da sanabilirsiniz.

 
 

evde-kolay-disko-lambasi-yapimi-basit-disko-topu-yapilisi

Kullanmadığınız tüm CD ‘leri bir araya getirin ve aşağıdaki anlatımlı videoyu izleyerek, kendinize harika ve parlayan bir disko ışığı yapın. Videoda parlayan cisim yerine siz CD kullanabilirsiniz.

Bu videodaki gibi yapabildiyseniz, bize gönderin paylaşalım.

Disco-Kugel – disco ball – boule disco

 

Kolay Maket Uçak Nasıl Yapılır başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. aéromodélisme, basit maket uçak yapımı ve evde çocuklar için maket uçak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Nuray Gençtürk diyor ki:

    Işıltılı disko lambası yapın, evinizde değişik bir atmosfer yakalayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir