Dondurma Çubuğu İle Eğlenceli Çalışmalar

Evde Dondurma Çubuğu İle Eğlenceli Çalışmalar

Çocuklarınızın el becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak bu yazımızı sonuna kadar okuyun. Yine dondurma çubuklarından sizlere nasıl eğlenceli çalışmalar yapabileceğinizi paylaşacağız. Hobi çubukları ile birçok güzel çalışma yapılmaktadır.

Hobi çubuklarından maket ev, yine hobi çubuklarından sepet, dondurma çubuklarından resim çerçevesi gibi daha birçok çalışma yapılmaktadır. Bu tür çalışmaları olabildiğince sitemizde paylaşmaya çalışıyorum. Çünkü bu tür işleri sevenler olduğu gibi bende yapmasını seviyorum.

Hobi çubuklarından yapılan çalışmaları da oldukça sık paylaşmaya çalışıyorum. Gerçekten çok güzel maket evler veya maket çalışmaları yapılırken hobi çubukları çok işe yarıyor. Sitemizdeki diğer hobi çubuklarından yapılan çalışmaları hobi ve maket kategorilerinde bulabilirsiniz.

Dondurma çubuğu ile eğlenceli çalışmaları her gün paylaşmaya da devam edeceğim. Sizde bu güzel çalışmaları kolaylıkla evinizde eğlenerek yapabilirsiniz.

Malzemeler kolay bulunabilen dondurma çubukları, makas, yapıştırıcı ve biraz da hayal gücünüz, işte bu kadar…

 
 

hobi-cubuklarindan-yapilan-calismalar hobi-cubuklarindan-yapilan-calismalar2 hobi-cubuklarindan-yapilan-calismalar3 hobi-cubuklarindan-yapilan-calismalar4 DSC_0011 hobi-cubuklarindan-yapilan-calismalar6 hobi-cubuklarindan-yapilan-calismalar7 hobi-cubuklarindan-yapilan-calismalar8 hobi-cubuklarindan-yapilan-calismalar9 hobi-cubuklarindan-yapilan-calismalar10 hobi-cubuklarindan-yapilan-calismalar11

Hobby Bars – barres de loisirs – barre de passe – hobby bar

 

Dondurma Çubuklarından Süs Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dondurma çubuğundan süs yapılışı, dondurma çubuklarından süs yapılışı ve dondurma çubuklarından süs yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir