DONDURMA ÇUBUĞUNDAN MİNYATÜR OK YAPMAK

Dondurma çubuğu veya hobi çubuğunu bu güzel çalışma için kullanabilirsiniz. Öncelikle dondurma çubuğunu veya hobi çubuğunu bir su bardağına koyup az bir şey ısıttığınız da genleşip kolay eğrilebilir olacaktır.

Okun yayı şeklinde eğdikten sonra donmasını beklemeniz yeterli olacaktır. Bu işlemi yapmadan önce dondurma çubuğunun kenarlarını kertik yaparsanız, ipi doladığınızda daha gerçekçi bir okmuş gibi gözükecek.

Bu tür minyatür çalışmaları buldukça paylaşmayı seviyorum. Hem eğlenceli çalışmalar oluyor. Hem de eğlenerek zaman geçirmemize imkan tanıyorlar.

Dondurma çubuğundan minyatür ok yapmak için paylaşacağım resimli anlatımda ki gibi sizde çocuklarınızın eğleneceği güzel bir hobi çalışması yapabilirsiniz. Hobi çubuklarından minyatür ok yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

dondurma-cubugundan-minyatur-ok-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7372.html

 

VİDEO ANLATIMLI DENİZ DALGASI ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı deniz dalgası örneği yap, deniz dalgası örgü modeli yap ve deniz dalgası örgü modeli yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. aloevera üyelik diyor ki:

    Paylaşım için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir