Dondurma Çubuklarından Kaşıklık Yapımı

Dondurma Çubuklarından Kaşıklık Yapımı

Dondurma çubuklarından kaşıklık yapılışı ile ilgili hazırladığımız bu yazımızda sizlere çok güzel şık kaşık koymanıza yarayacak silindir şeklinde kutu yapımını paylaşacağız. Daha önce dondurma çubuklarından yapılanlar ile ilgili paylaşımlarda bulunmuştuk.

Dondurma çubuklarından çok şey yapılabilmektedir. Dondurma çubukları ile evinize harika süsler, objeler veya nesneler yapabiliyorsunuz. Bu yazımızda da yine dondurma çubukları kullanarak nasıl kaşıklık yapılacağı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağız.

 
 

dondurma-cubuklarindan-kasiklik-yapimi

Bu güzel çalışmayı yaparak, annenize veya sevdiğiniz bir komşunuza hediye edebilirsiniz. Gerçekten yapımı çok kolay ve basit malzemelerden yapılmaktadır. Boş eski bir teneke kutusunun dışına biriktirdiğiniz dondurma çubuklarından şekil verip, daha sonra üzerini boyamanız yetiyor. Daha farklı renkte veya şekillerde yapmak sizin elinizde…

il bar gelateria – the ice cream bar – la barre de crème glacée – Die Eis-Bar – iscremestrengen – a barra de sorvete

 

2015 Örgü Bebek Hırka Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 örgü bebek hırkaları, 2016 örgü bebek hırkaları ve en yeni örgü bebek hırkaları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir