Dondurma Çubuklarından Resim Yapımı – Resimli Anlatım

Dondurma Çubuklarından Resim Yapımı – Resimli Anlatım

Biraz renkli fon kağıdı, birkaç dondurma çubuğu ve birazda hayal gücü… işte hepsi bu. çocuklarınıza yeni ve değişik boyutlu resimler yapabilmesini öğretebilirsiniz. Nasıl mı? işte paylaştığım örnek resimlerde olduğu gibi… öncelikle bir kağıdın üzerine yapılacak resmin malzemelerini yani ağaç, ev, insan elbiselerini renkli el işi kağıdından kesip daha sonra bunları dondurma çubuklarına monte etmek… hiç zor bir yanı yok… evinizde bu güzel çalışmayı çocuklarınızla yapın.

 
 

Bir sonraki yapmada çocuklarınız size gerek duymadan kendiliğinden yapacaklar. Aynı zamanda okuldan istenen performans ödevi için de uygun bir taslak olan bu çalışmayı mutlaka çocuklarınıza danışmalısınız. Dondurma çubuklarından resim yapımı ile ilgili paylaştığım örnek resimlere bakarak sizde benzer bir çalışma sergileyebilirsiniz. Dondurma çubuklarından yapılan çalışmaları sıkça sitemizde paylaştım. Kolay gelsin.

source : http://thegoldjellybean.com/2013/10/creative-kids-storytelling.html

rod hobby image – hobby image tige – Bildstange Hobby

 

Evde Kavanozdan Işıltılı Süs Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cam sırça süsleme, cam şişe süsleme ve décorations jar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir