Dondurma Çubuklarından Süs Yapımı

Dondurma Çubuklarından Süs Yapımı

Bir önceki yazımızda dondurma çubuklarından yapılan maket ev, süs eşyaları, objelerden bahsetmiş ve resimlerini paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere dondurma çubuklarını nasıl değerlendireceğinizi ve harika süsler yapabileceğinizi göstereceğiz. Dondurma çubuklarından süs yapımı ile ilgili paylaşımlarıma devam ediyorum. Bu yazımda yine sizlere dondurma çubuklarından süs yapılışı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım.

Hobi çubuklarından yapılan çalışmaları gördüğünüzde çok beğeneceksiniz. Hobi çubuklarından yapılan diğer çalışmaları sitemizdeki maket ve hobi kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Sizlerinde hobi çubuklarından yapılan çalışmalarınız varsa bize gönderin yayınlayalım. Malzeme olarak biriktirdiğiniz dondurma çubukları ve bir adet yapıştırıcı yeterli olacaktır. Birde yapacağınız süsün içine yapma çiçek hazırlamanız yeterlidir.

evde-dondurma-cubuklarindan-sus-yapimi evde-dondurma-cubuklarindan-sus-yapimi2 evde-dondurma-cubuklarindan-sus-yapimi3

 
 

Resimde gördüğünüz gibi dondurma çubuklarını birleştirerek, çok güzel sepet veya süs çiçeği saksısı yapabilirsiniz. Dilerseniz farklı şekillerde verebilirsiniz. Dondurma çubukları ile evinize küçük ve minik harika süsler yapabileceğinizi unutmayın.

evde-dondurma-cubuklarindan-sus-yapimi4 evde-dondurma-cubuklarindan-sus-yapimi5

crème glacée bar décorations – ice cream bar decorations – Eis-Bar Schmuck

 

Dondurma Çubuğundan Yapılanlar başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. crème glacée modèle de bar, dondurma çubuğu ile yapılanlar ve dondurma çubuğundan neler yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. zeyno diyor ki:

    çok teşekkür ederim. bu güzel çalışma için hemen facebook paylaşımı yapıyorum.

  2. volkan diyor ki:

    aradığım çalışmayı sonunda buldum teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir