Eski Bebek Beşiğinden Neler Yapılır?

Eski Bebek Beşiğinden Neler Yapılır?

Evinizde işe yaramayan ve boşta olan eski beşiklerinizi değerlendirebilirsiniz. Sizlere seçmiş olduğumuz geri dönüşüm çalışmalarını inceleyebilir ve sizde evinizde eski beşikler varsa, bunları bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Gerçekten işe yarayan eşyalara dönüşebiliyorlar.

 
 

Evinizde eskiden kalma bebek beşiği varsa, onu değerlendirmek için bu fikirlerden yararlanabilirsiniz. Eski bebek beşiğinden neler yapılır demeyin. Gerçekten işe yarayan eşyalara dönüştürülebildiklerini gördüğünüzde şaşıracaksınız. Sizde evinizdeki eski bebek beşiğini değerlendirebilirsiniz. Bende ilk gördüğümde şaşırdığım çalışmalar oldu. Sizde şaşıracak ve hatta nasıl olur ya? tepkisi de verebilirsiniz. Kolay gelsin.

Recycling von Kinderbett – recycling of baby crib – recyclage de lit bébé – riciclaggio di culla – reciclagem de berço do bebê – genbrug af barneseng

 

Erkek Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bebek yeleği yapılışı, erkek bebek yeleği hazırlama ve erkek bebek yeleği modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Chelsea diyor ki:

    This is one awesome blog.Thanks Again.

  2. Nuray diyor ki:

    thank you chelsea

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir