Eski Çoraptan Balık Yapımı Resimli Anlatım

Eski Çoraptan Balık Yapımı Resimli Anlatım

Eski çoraplarınızı atmayın. Onları kullanarak harika oyuncak balıklar yapabilirsiniz. Nette gezinirken, 10marifet.org sitesinde karşılaştığım güzel bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istedim. Bu çalışmada yapan kişi eski çoraptan balık yapımı ile ilgili resimli anlatım paylaşmış.

Sizlerde bu fikirden yola çıkarak, eski çoraptan balık yapılışı anlatımından yararlanabilir ve eski çoraplarınızdan oyuncak balık figürü yapabilirsiniz. Kolay yapımı sayesinde kısa sürede eski çoraptan balık oyuncağı yapabileceksiniz.

 
 

poissons de vieilles chaussettes – fish from old socks – Fisch aus alten Socken – fisk fra gamle sokker – peixe de meias velhas – pesce da vecchi calzini – pescado de calcetines viejos – pește din șosete vechi – ψάρια από παλιές κάλτσες

 

Eski Çoraptan Sevimli Oyuncak Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski çoraptan nasıl oyuncak yapılır, eski çoraptan neler yapılır ve eski çoraptan oyuncak nasıl yapılıyor hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir