Eski Çoraptan Sevimli Oyuncak Yapımı Resimli Anlatım

Eski Çoraptan Sevimli Oyuncak Yapımı Resimli Anlatım

Eski çoraptan oyuncak yapılışı ile ilgili paylaşımlarımız olmuştu. Bu yazımızda ise sizlere eski çoraplarınızı kullanarak sevimli oyuncaklar yapabileceğinizi göstereceğiz. Resimli anlatım sadece bir örnek. Siz daha farklı çalışmalar veya farklı renkte oyuncaklar yapabilirsiniz.

Çorap seçimi size kalmış, yapacağınız hayvan figürünün ten rengini seçeceğiniz çorap rengi ile belirleyebilirsiniz. Eski çoraptan neler yapılır? diye araştırırsanız, sitemizde birçok çalışma paylaşımını görebilirsiniz. Eski çoraptan oyuncak yapılışı ile ilgili yine diğer paylaşımlarımızı arama kutusuna ” eski çoraptan ” yazmanız yeterlidir.

eski-coraptan-nasil-oyuncak-yapilir

 
 

eski-coraptan-oyuncak-yapilisi

eski-coraptan-oyuncak-yapimi

jouets de vieilles chaussettes – toys from old socks – Spielzeug aus alten Socken – legetøj fra gamle sokker – brinquedos de meias velhas – giocattoli da vecchi calzini – juguetes de calcetines viejos – jucării din șosete vechi – Παιχνίδια από παλιές κάλτσες

 

Tahta Kaşıktan Bebek Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tahta kaşık boyama, tahta kaşıktan bebek yapılışı ve tahta kaşıktan bebek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir