Eski Kazaktan Çanta Yapılışı Resimli Anlatım

Eski Kazaktan Çanta Yapılışı Resimli Anlatım

Eski kazaklarınızdan çanta yapmak ister misiniz? Evet bu mümkün… bu yazımızda sizlere nasıl eski kazaklarınızı çantaya dönüştüreceğinizi göstereceğiz. Resimli anlatıma göre sizde aynısını yapabilir ve kullanmadığınız eski kazaklarınızı şahane çantalara dönüştürebilirsiniz.

 
 

Evde eski kazaklarınız fazlalaştıysa ve atmaya veya birisine vermeye kıyamıyorsanız, onları değerlendirebilirsiniz. Eski kazak değerlendirme çalışmalarına sıkça rastlayacağınız sitemizde birbirinden güzel örneklere yer vermiştik. Hatta benzer çalışmalar bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Eski kazaktan çanta yapmak için paylaştığımız çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve çok güzel el çantalarına sahip olabilirsiniz.

Taschen aus alten Pullover – bags from old sweaters – sacs de vieux chandails – borse da vecchi maglioni – sacos de camisolas velhas – tasker fra gamle trøjer

 

Değişik Çerçeve Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. değişik çerçeve modelleri, değişik çerçeve tasarımları ve değişik çerçeve yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir