Eski Kottan Kova Yapımı – Resimli Anlatım

Eski Kottan Kova Yapımı – Resimli Anlatım

Eski kot pantolon kullanarak onu harika bir lazımlık veya sepete dönüştürmek ister misiniz? evet yanlış duymadınız… eski kottan kova yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanarak sizde evinizde bu güzel projeyi yapabilirsiniz. Eski kot pantolondan kova yapabilir veya lazımlık olarak kullanabilirsiniz. Sepet şeklinde şekil verilen eski kot parçalarına hem yeni görev tanınmış oluyor.

 
 

Hem de evinizi dekoratif olarak şık gösterecek güzel bir kot kovaya sahip oluyorsunuz. Anlatımlı adımları takip ederseniz sizde bu şık çalışmayı evinizde eğlenerek ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Eski kottan yapılan çalışmaları paylaşmaya devam edeceğim. Bu çalışmada sizlere eski kot pantolon veya eski kot etek kullanarak çok güzel ve dekoratif bir kova yapılışının resimli anlatımını paylaştım. Kolay gelsin.

source : http://makezine.com/craft/denim_do-it-all_bins/

Jeans Eimer – jean seau – jeans bucket

 

Eski Kotla Kitap Kaplama - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kotla kitap kaplama, eski kottan kaplık yapımı ve jean pot hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir