Eski Tişörtten Bolero Yapımı Resimli Anlatım

Eski Tişörtten Bolero Yapımı Resimli Anlatım

Eski kullanmadığınız tişörtleriniz varsa onlardan harika bolerolar yapabilirsiniz. Resimli anlatım paylaşacağımız bu yazımızdaki anlatımdan yola çıkarak sizde evinizde bulunan veya kullanmadığınız tişörtlerinizden harika bolerolar yapabilirsiniz. Bolero yapılışı ile ilgili eski veya yeni tişörtlerinizi kullanabilirsiniz. Tişörtten bolero yapımı ile ilgili hazırladığımız yazımızda paylaşacağımız resimlere bakarak sizde evinizde kolaylıkla evde tişörtten bolero yapabilirsiniz.

tisortten-bolero-yapimi

tisortten-bolero-yapimi2

 
 

tisortten-bolero-yapimi3

tisortten-bolero-yapimi4

boléro de T-shirts – bolero made from T-shirts – Bolero von T-Shirts gemacht – bolero lavet af T-shirts – bolero feita a partir de T-shirts – bolero fatto da magliette

 

Mumluk Süsleme başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. mum kabı nasıl süslenir, mum kabı süsleme ve mumluk nasıl süslenir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir