Evde Bardakta Renkli Mumluk Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Bardakta Renkli Mumluk Yapımı – Resimli Anlatım

Evde bardakta renkli mumluk yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım sayesinde sizde evinizde çok güzel şık renkli mumluklar yapabileceksiniz. Evde bardak içine renkli mumları eritip, farklı katmanlar oluşturarak harika ve rengarenk mumluklar yapabilirsiniz. Malzemeler su bardağı veya kalın süs bardağı, renkli mumlar veya mum malzemesi hazırlamanız yeterli… daha sonra bu malzemeleri resimli anlatımdaki gibi aşamaları takip ederek çok güzel renkli mumluklar yapabilirsiniz. Evde bardakta renkli mumluk yapılışı ile ilgili resimli anlatımdan yararlanarak evinize harika dekoratif mumluklar yapabilirsiniz. Sitemizde diğer mumluk çalışmalarını bu yazımızın sonunda yer alan bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Evde bardakta renkli mumluk yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-bardakta-renkli-mumluk-yapimi evde-bardakta-renkli-mumluk-yapimi2

Kerzenhalter aus – candle holder made – bougeoir fait

 

Evde Kitap Kaplıklarından Süs Çiçeği Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Blumenmuster, evde kitap kaplığından çiçek yapımı ve evde kitap kaplığından vazo süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir