Evde Boncuktan Çilek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Boncuktan Çilek Yapımı – Resimli Anlatım

Boncuktan çilek yapılışı ile ilgili paylaşacağım çalışmayı çok seveceksiniz. Evde boncuktan çilek yapımı çalışmasının anlatımlı resimlerini bu yazımda bulabilirsiniz. Evinizde boncuk ile süslemeler yapmayı seviyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışmayı yapabilir ve süsleme çalışmalarınıza bir yenisini ekleyebilirsiniz. Yine turistik bir şehirde yaşıyorsanız, bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz. Birçok hanım mail atıyor, evde para kazanma ile ilgili bizlere yardımcı olur musunuz? diye… fakat sitem tanıtım sitesi olduğu için sitemiz üzerinden herhangi bir satış yapılmasına müsaade etmiyoruz. Ancak satışa sunmak istediğiniz çalışmalarınız varsa ilerleyen zamanda bu çalışmalarınızı tanıtabileceğiniz ve müşteri bulabileceğiniz bir platform oluşturmayı düşünüyoruz.

 
 

Bu yazımda paylaşacağım evde boncuk ile çilek süsü yapılışını anlatan resimli anlatımlara gelince, adımları takip ederek sizde bu güzel çalışmayı evinizde hiç zorlanmadan yapabilirsiniz.

 

source : http://www.two-daloo.com/seed-bead-strawberries-just-because/

beads berries – perles baies – Perlen Beeren

 

Evde Boncuktan Sarmaşık Üzüm Süsü Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boncuk ile üzüm süs yapımı, boncuk üzüm süs ve boncuktan süs üzüm ağacı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir