Evde Boş Şampuan Şişesinden Sevimli Kova Yapımı

Evde Boş Şampuan Şişesinden Sevimli Kova Yapımı

 
 

Evde bulunan boş şampuanları değerlendirip, harika sevimli kovalar haline getirebilirsiniz. Yaptığınız sevimli kovayı farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak kolayca sizde sevimli kovalar yapabilirsiniz. Evde boş şampuan şişesinden sevimli kova yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

Evde Kolay Parke Taşı Örgü Modeli Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay parke taşı örgü modeli, evde parke taşı örgü modeli yapımı ve kolay parke taşı örgü modeli yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. en iyi şampuan diyor ki:

    İnsanların en çok tükettiği ürünlerden bir tanesi şampuan. Bunun geri dönüşümü içim çok yaratıcı bir çözüm bulmuşsunuz. İlk fırsatta deneyeceğim. Sanırım oğlum bu çalışmayı çok sevecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir