Evde Çakıl Taşlarından Resimlik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Çakıl Taşlarından Resimlik Yapımı – Resimli Anlatım

Farklı bir çalışma ile yine karşınızdayım. Bu yazımda sizlere çok güzel bir resimlik çalışması paylaşacağım. Denize gittiğinizde topladığınız çakıl taşlarını kullanarak, harika resimlik veya resim tutacakları yapabilirsiniz. Nasıl mı? yazımda paylaşacağım resimli anlatımı takip ederek harika resimlikler yapabilirsiniz. Evde çakıl taşlarından resimlik yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımdan yararlanın ve sizde en sevdiğiniz resimler için harika resimlikler yapın. Evinize hava katacak bu güzel çalışmayı çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Deniz taşlarından resimlik yapımı için illaki deniz taşı kullanmanıza gerek yok. Taş biçiminde farklı objelerde kullanabilirsiniz. Evde deniz taşlarından resimlik yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

cadres photos faites de pierre – Photo frames made of stone – Bilderrahmen aus Stein

 

Evde Kartondan Kolay Resim Çerçevesi Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard picture frame, carton cadre photo ve evde karton resim çerçevesi yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir