Evde Çatal İle Kolay Ponpon Yapılışı – Resimli Anlatım

Evde Çatal İle Kolay Ponpon Yapılışı – Resimli Anlatım

Evde ponpon yapımı ile ilgili bir önceki yazımda kumaştan ponpon yapımını paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çatal yardımı ile ponpon yapımının resimli anlatımını paylaşacağım. Bildiğimiz çatalı kullanarak çok kolay bir şekilde ponpon süs yapabilirsiniz.

Sizde ponpon süs yapımı ile ilgili bilgi arıyorsanız ve pratik bir şekilde ponpon süs yapılışı ile ilgili çalışma arıyorsanız, aramayın artık buldunuz. Bu yazımda sizlere çok kolay ve pratik bir şekilde evde çatalla kolay ponpon yapımının resimli anlatımını paylaşacağım.

Sizde bu sayede evde çatal ile kolay ponpon yapılışını öğrenerek, özel günler için veya kutlamalar için kolayca ponpon süslemeler yapabileceksiniz. Evde çatal ile kolay ponpon yapımını anlatan resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-cataldan-kolay-ponpon-yapimi

 

Evde Kumaştan Kolay Ponpon Süs Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay ponpon kumaş süs yapımı, evde kumaştan kolay ponpon süs yapımı ve kumaştan kolay ponpon yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir