Evde Çocuklara Korsan Şapkası Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Çocuklara Korsan Şapkası Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kartondan korsan şapkası yapılışı ile ilgili paylaşacağım bu yazımdaki korsan oyuncaklarını gören çocuklarınız çok sevinecekler. Evde çocuklara kartondan korsan şapkası yapabilirsiniz. Yine pet bardaktan korsan eli ve kartondan korsan şapkası ile korsan bayrağı yapabilirsiniz. Hatta bu çalışmayı çocuklarınızla birlikte yaparsanız daha çok eğlenirler ve sizde keyifli zaman geçirmiş olursunuz. Evde çocuklara korsan oyuncakları yapımı ile ilgili sanırım bu ilk paylaştığım çalışma… kartondan korsan şapkası yapılışı ile ilgili resimli anlatımdan yararlanarak, kısa sürede çocuklarınıza korsan oyuncakları yapabilirsiniz. Evde çocuklara kartondan korsan şapkası yapımı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 
 

source : http://en.mylittleday.fr/pages/28/pirate-super-ideas

carton chapeaux de pirate – cardboard pirate hats – Karton Piratenhüte

 

Evde Mandaldan Saksı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde mandal ile saksı yapımı, evde mandaldan saksı yapımı ve evde mandallarla mumluk yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir