Evde Dondurma Çubuklarından Saat Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Dondurma Çubuklarından Saat Yapımı – Resimli Anlatım

 
 

Evde kolay saat yapımı ile ilgili bir yeni paylaşım daha… bu yazımda sizlere hobi çubuklarından saat yapılışı ile ilgili resimler paylaşacağım. Dondurma çubuklarından saat yapılışı ile ilgili daha önce de resimli anlatımlı paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda ise kolayca evde yapabileceğiniz güzel bir çalışma paylaşacağım. Dondurma çubukları biriktiriyorsanız ve onlardan bir çalışma yapmayı arzuluyorsanız, bu yazımda paylaşacağım saat çalışmasını keyifle yapabilirsiniz. Resimlerde de görüldüğü gibi yuvarlak bir kartonun üzerine hobi çubuklarını boyayıp, tek tek yapıştırdıktan sonra rakamları yine küçük yuvarlaklara yapıp üzerine yapıştırmak kalıyor. Saat motorunu ise varolan başka bir saatten sökebilir veya saatçilerden temin edebilirsiniz.

 

Evde Polardan Tavşan Oyuncak Yapımı - Şablonlu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden tavşan oyuncak yapımı, evde kumaştan tavşan oyuncak yapımı ve evde oyuncak tavşan yapımı şablon hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir