Evde Dondurma Külahı Sarkaç Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Dondurma Külahı Sarkaç Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Evde çocuklarınızın odasına bu güzel sarkaç süs çalışmasını yapmayı düşünebilirsiniz. Çünkü çocuklar dondurmayı çok sever. Yapacağınız bu güzel çalışma ile sevdikleri bir şeyi görerek uykuya dalmaları da hızlı olacaktır. Bu güzel sarkaç süs için malzemeler ise şöyle ;

  • renkli kumaş.
  • pinpon topu.
  • karton.
  • makas.
  • iğne iplik.
  • yapıştırıcı.

Tüm bu malzemeleri bir araya getirdikten sonra yapmanız gereken kartondan külah şeklini çıkarıp, üzerini renkli kumaş parçasından sarmanız gerekiyor. Daha sonra pinpon topunu da renkli kumaş parçası ile sardıktan sonra dikebilir veya yapıştırabilirsiniz. Sonuç itibariyle altta resimli anlatımda gösterilen adımları takip ederek, bu güzel çalışmayı sarkaç şeklinde bitirip çocuğunuzun odasında yatağının baş ucuna asabilirsiniz.

 
 

Bu tür süs çalışmalarını sıkça sitemizde paylaşmaya çalışıyorum. Çünkü çok güzel oluyorlar ve evi güzelleştiriyorlar. Evde dondurma külahı sarkaç süs yapımı ile ilgili resimli anlatımlar ise aşağıdadır. Resimlerden yararlanarak bu çalışmayı yapabilirsiniz. Takıldığınız bir bölüm olursa yorum yapmaktan kaçınmayınız. Kolay gelsin.

evde-dondurma-kulahi-sarkac-sus-yapimi

Farklı renklerde yaptığınız bu güzel dondurma sarkaç süs çalışmasını bir ip ile sarkaç haline getirdikten sonra istediğiniz yerlere asabilir ve kullanabilirsiniz. Genelde bu tür süs çalışmaları çocuk odalarında yatakların baş ucuna yapılmaktadır.

pendule ornementale – ornamental pendulum – Zierpendel

 

Evde Düğmelerden Süs Çiçek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bouton fleur, Button Blumen ve button flower hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir